KAYSERİ HAVAALANI TRANSFER
Header Resmi
VIP Araçlar
< Geri
Lüks araç kiralamak bazı özel istekleri beraberinde getirir. Konusunda uzman ve tecrübeli ekibimizden 7/24 hizmet alabilirsiniz.
Yabancı dil bilen şoförlü hizmet ekibi:
Havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminallerinde yabancı dil bilen profesyonel şoförlerimizle 7 gün 24 saat şoförlü araç kiralama hizmeti vermekteyiz.
Erkilet Havaalanı karşılama ve uğurlama,Erkilet Hava Alanı karşılama ve uğurlama taleplerinizi yabancı dil bilen özel şoförlü vip araçlarımızla karşılıyoruz. Size özel vip hizmet ayrıcalığı ile.Kayseri airport transfer ve vip oto kiralama konularında özel şoförlü lüks araçlar ile hizmetinizdeyiz.

ÖZEL ŞOFÖRLÜ VİP ARAÇ KİRALAMA

Özel gecelerde park sorunu yaşamadan gönül rahatlığıyla eğlenmek istemez misiniz? Ya da akşamları dışarı çıkıp, eve nasıl dönerim stresi olmadan dilediğiniz gibi bir gece geçirmeye ne dersiniz? Yakınlarınızı veya bir misafirinizi otel odası konforuna sahip vip aracınızla karşılamak ya da başka bir yere ulaştırmak için Özel Şoförünüz ve araç içi hostesiniz sizi bekliyor.
Özel şoförlü lüks araç kiralama taleplerinizi ve Kayseri Airport Transfer taleplerinizi kendi araçlarımız ile karşılıyor, size ve misafirlerinize vip seyahatin ayrıcalıklarını yaşatıyoruz.

Vizeler

Amerikan Vizesi
Schengen Vize
İngiltere Vizesi
Kanada Vizesi
Dubai Vizesi
Çin Vizesi

Vize İstemeyen Ülkeler

Güney Amerika’da vize istemeyen ülkeler; Arjantin (90 Gün), Bolivya (90 Gün), Brezilya (90 Gün), Ekvator (90 Gün), Kolombiya (90 Gün), Nikaragua (90 Gün) Paraguay (90 Gün), Peru (90 Gün), Şili (90 Gün), Uruguay (90 Gün), Venezuela (90 Gün)
Kuzey ve Orta Amerika’da vize istemeyen ülkeler; Antigua ve Barbuda (30 Gün), Bahamalar (8 Ay), Barbados (90 Gün), Belize (90 Gün), Britanya Virjin Adaları (30 Gün), Dominik Cumhuriyeti (Sınırda vize– 30 Gün), El Salvador (90 Gün), Guatemala (90 Gün), Haiti (90 Gün), Honduras (90 Gün), Jamaika (90 Gün), Kosta Rika (90 Gün), Meksika (Elektronik Vize, 30 Gün, Turistik Amaçlı Seyahat ve Havayolu girişi şartıyla.), Panama (180 Gün), Saint Kitts ve Nevis Adaları (90 Gün), Saint Lucia (45 Gün), Saint Vincent ve Grenadinler Adaları (30 Gün), Trinidad ve Tobago (30 Gün),Turks ve Caicos Adaları (30 Gün),
Avrupa’da vize istemeyen ülkeler; Andorra (90 Gün – Ancak doğrudan ulaşım olmadığı için Schengen gerekli.), Azerbaycan (Sınırda vize – Sadece Bakü Havalimanı’nda, 30 Gün), Arnavutluk (90 Gün), Belarus / Beyaz Rusya (30 Gün), Bosna-Hersek (60 Gün), Ermenistan (Sınırda vize, 120 Gün), Gürcistan (90 Gün),
Karadağ (90 Gün), Kosova (90 Gün), Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (Kısa süreli turistik seyahat için kimlik, uzun süreli seyahat için pasaport gereklidir. ), Makedonya (90 Gün), Moldova (90 Gün), Rusya (30 Gün), Sırbistan (90 Gün), Ukrayna (60 Gün)