YAMAÇ PARAŞÜTÜ
Header Resmi
Yamaç Paraşütü
< Geri
Tandem Nedir ?

İki kişilik tecrübeli pilot eşliğiyle yamaç paraşütüyle yapılan uçuştur.

Tandem (Çift Kişilik) Uçuşlar

TANDEM UÇUŞLAR
Dilerseniz uçma rüyanızı, kendinizi tecrübeli pilotlarımızın kanatlarına bırakarak doyasıya yaşayabilir, ömrünüzün sonuna kadar unutmayacağınız müthiş bir zevki tadabilirsiniz.

Tandem Uçuş Nedir?
Tandem'de paraşütü tecrübeli bir pilot idare eder. Yolcu sadece etrafı seyreder ve uçuşun tadını çıkarır. Yolcu olarak uçacak kişinin herhangi bir eğitime ihtiyacı yoktur. Yolcuya uçuş öncesi iki-üç dakikalık kısa bir bilgilendirme konuşması yapılır. 5-10 metrelik kısa bir koşudan sonra uçma rüyanız gerçekleşir.

Kayseri de Nerede Uçulur?
KAYSERİ ALİ DAĞI  /ERCİYES DAĞI

Kimler Uçabilir?
Herhangi bir kalp ve dolaşım rahatsızlığı olmayan, 5 ile 15 metrelik kısa bir koşuyu engellemeyecek fiziksel bir yapıya sahip 35 ile 100kg arasındaki herkes uçabilmektedir.

Ne zaman uçabilirim?
İstediğiniz zaman..12 ay boyunca ağırlıklı olarak hafta sonları olmak üzere hava şartları imkan verdiği takdirde hafta içi veya hafta sonu istediğiniz zaman uçabilmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken bizi en az 1 gün önceden aramak.

Neler Gerekli?
Hafif bir koşuyu engellemeyecek, tercihen uzun pantolon ya da eşofman ile bot ya da spor ayakkabı yeterli olacaktır.

Sürpriz Yapın..
Annenize, babanıza, kardeşinize, kız arkadaşınıza, eşinize uçuş hediye edin. Doğum günü ve özel günlerinizde sevdiklerinize sürpriz yapın.

KAYSERİ YAMAÇ PARAŞÜTÇÜLER KULUBÜ

Yamaç Paraşütü Uçuşları

Kayzer Travel Sigorta güvencesiyle THK lisanslı tecrübeli pilotlarıyla gün boyu haftasonları hava şartları el verdiği sürece yapılmaktadır.

Hizmetler

Uçuş Sigortası
Tepeye Çıkış 
Pilot Eşliğinde Uçuş
Su, Çay, Kahve İkramı

Ek Hizmetler

Fotoğraf Çekimi
Video Çekimi
Şahsi Harcamalar


Rezervasyon: 444 8 906 - info@kayzertravel.com
Rezervasyon